Iglesia Biblica del Señor Jesucristo dla iPhone

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Iglesia Biblica del Señor Jesucristo Przegląd aplikacji

Iglesia Biblica del Señor Jesucristo to oficjalna aplikacja na iPhone'a zaprojektowana przez SermonAudio.com LLC, oferująca kompleksową platformę do korzystania z różnorodnych zasobów służby. Użytkownicy mogą odkrywać obszerną kolekcję nagrań audio i wideo kazań, czytać transkrypcje w formacie PDF oraz pobierać treści do słuchania offline. Aplikacja umożliwia łatwą nawigację po kazaniach na podstawie różnych kryteriów, takich jak data wygłoszenia, seria kazań, odwołanie biblijne, nazwa mówcy i kategoria wydarzenia.

Ponadto użytkownicy mogą aktywnie uczestniczyć, zamieszczając komentarze, korzystać z porannej i wieczornej lektury Spurgeona, korzystać z interaktywnej mapy z geolokalizacją oraz płynnie odtwarzać kazania w tle. Dzięki funkcjom takim jak strumieniowanie wideo przez 3G lub WiFi, transmisje wideo na żywo, przeglądanie zdjęć, dostęp do bloga, integracja z feedem Twittera oraz integracja z odtwarzaczem iPod mini, ta aplikacja oferuje holistyczne doświadczenie dla osób poszukujących duchowego wzrostu i wzbogacenia.

Program jest dostępny w innych językach

Iglesia Biblica del Señor Jesucristo dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 3.1

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Iglesia Biblica del Señor Jesucristo

Czy próbowałeś Iglesia Biblica del Señor Jesucristo? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.